Snoudenas sveikino amerikiečius Los Vege

Buvęs Naconalinės saugumo Agentūros (NSA) darbuotojas Edvardas Snoudenas, papasakojęs pasauliui apie amerikiečių specialiųjų tarnybų vykdomą paprastų piliečių ir valstybių vadovų sekimą, dalyvavo roumig-displėjaus Suitable’s Beam prezentacijoje Los Vege vykstančioje vartojimo eletronikos parodoje (CES), praneša Izraelio portalas 9tv.

Snoudenas neturi galimybės atvykti į JAV teritoriją, kur yra paieškomas įtariant jį šnipinėjimu, todėl prezentacija įvyko virtualiai, pasakojama 9tv. Snoudenas į lankytojus kreipėsi iš displėjaus ekrano.

“Beam — tai jėga, arba dar platesne prasme — technologijų valdžia. Juk FTB negali areštuoti roboto“, – pasakė Snoudenas ir pažymėjo įrenginio patogumą ir universalumą.

JAV vyriausybė, iš esmės, anuliavo mano pasą, bet aš su jumis čia, Los Vege, CES parodoje“, – šypsodamasis pareiškė buvęs NSA agentas.

Primenama, kad už slaptų amerikiečių ir britų specialiųjų tarnybų darbo metodų paviešinimą Snaudenui gresia iki 30 metų kalėjimo. Šiuo metu buvęs NSA agentas yra Rusijoje, kur jam yra suteiktas laikinas prieglobstis.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply