Sorošo metodas: kaip amerikiečių milijardierius veikia į politikos procesus JAV ir Europoje

Dėka programišių paskelbtų dokumentų tapo žinoma, kaip Sorošo „Atviros visuomenės“ fondas bando įtakoti politinius procesus Europoje. Paaiškėjo, kad organizacija išleido pusę milijono dolerių tam, kad apkaltinti Rusiją dėl kišimosi į Europos valstybių reikalus, 1,8 milijono, kad gerinti sionistų į ES vežamų negrų įvaizdį. Jis organizavo Europos parlamentarų „dresiravimą“, kad šie už jo pinigus kovotų su savo kolegų „ksenofobiniu populizmu“.

Šio globalizmo aštuonkojo čiuptuvai įsisiurbė labai giliai į Europos kūną.

1,8 milijono dolerių Sorošas išleido Somalio gyventojų ir kitų negrų grūdimui į Europą, jų įvaizdžio pagerinimui. Už šiuos pinigus buvo samdomi mokslininkai ir politikai kurie piešė pagražintą šios piratų ir plėšikų šalies gyventojų paveikslą.

Nepagailėjo Sorošas pinigų ir Europos parlamentarų „dresūrai“ tolerancijos, multikultūriškmo ir kitų globalistinių marazmų dvasioje, kad šie jo „išdresuoti“ europarlamentarai socialistai galėtų efektyviai kovoti su „ksenofobiniu populizmu“ tų kolegų, kurie priešinasi Europos kultūros, Europos valstybių, baltosios rasės naikinimui, islamo invazijai į kontinentą ir kitam globalistiniam blogiui.

Tai jau yra visiškas skandalas, kai kažkoks užsienio spekuliantas bando primesti savo valią demokratiškai išrinktiems ES šalių parlamentarams.

Šauksmas

Leave a Reply