„Svistopliaska“ a la Merkel tęsiasi (nejuokinga humoreska skirta kovo 7 dienos ES viršūnių pasitarimui Briuselyje, dalyvaujant Turkų sultono emisarams)

Pašėlusį šokį „svistopliaską“ a la Merkel jau daugiau negu pusę metų šoka visa ES. Prie Merkel „svistopliaskos“, dar prisidėjo išprotėjęs nuo islamizmo ir imperializmo turkų sultonas, nuolatos reketuojantis ES vadovus, vis daugiau milijardų eurų reikalaujantis, savo kruvinais nagais Siriją draskantis, kurdus naikinantis, į moteris Turkijoje guminėmis kulkomis šaudantis, laisvą spaudą naikinantis. Ne kaip sustabdyti karą Sirijoje jie tarėsi, ne kaip sunaikinti teroristus jie tarėsi, o kaip iškelti sirus iš Sirijos į Europą ir už kokį atlygį turkams.

Merkel_rueffelt_uns_Bin_Oesterreich_nicht_dankbar-Wegen_Alleingang-Story-499775_630x356px_a3be169343af98c981053a2e4aa6fdf4__merkel-asylpolitik-s1260_jpg

Angelos Merkel biografijoje yra juoda dėmė. Niekas nežino, ką ji veikė du mėnesius savo audringos štazi-komjaunuoliškos jaunystės metu Donecko mieste. Tai štai, dedukcinio metodo taikymas analizuojant jos vykdomą politinę veiklą įrodo, kad Donecke Angela Merkel mokėsi politinės „svistopliaskos“ paslapčių, kurias ji pritaikė kanclerės poste 2015-2016 metais, spręsdama Vokietijos sunaikinimo problemą.

0_8472d_141a360d_XXXL

Rusiškas žodis „svistopliaska“ (свистопляска) — sudurtinis. Jį sudaro du žodžiai: свист (švilpimas) ir пляска (linksmas, pašėlęs liaudies šokis). Taigi, свистопляска – pašėlęs šokis su švilpimu.

Viatkos mieste net buvo tokio pavadinimo šventė – “Svistopliaska”. Lygiai tokia, kokia šiandien vyksta Vokietijoje ir visoje ES: svistopliaska pavadinta “welcome refugees”. Didžiausią ekstazę „svistopliaska“ Merkel ir tuos jos „refugees“ Naujametę naktį Kiolne buvo apėmusi.

Šokant svistopliaską “welcome refugees” labai svarbu orkestras. Pas Angelą puikus orkestras: Bnai- Brith ložė ir Rotšildai.

I0085059256

Merkel šokis ir švilpimas truks tol, kol bus sunaikinta Vokietija ir bus Vokietijai atsikeršyta už būtas ir sugalvotas praėjusio šimtmečio pirmos pusės nuodėmes. Teko daug tokių pasisakymų spaudoje skaityti. „Akis už akį“, viskas pagal Torą.

Yra ir prizas už Vokietijos sunaikinimą Angelai Merkel numatytas – Nobelio taikos premija ir SNO generalinio sekretoriaus vieta. Šioje srityje „mūsiškiai“ darbuojasi net sukaitę.

Kovo 7 dieną turkų sultonas ėmė ES vadovus mokinti šokti naują šokį: „besisukančių dervišų šokį“.

la-mistica-en-la-danza-y-la-musica-de-los-derviches

Tai štai, po tokio daugelio valandų sukimosi vietoje, tame jų susitikime Briuselyje kovo 7 dieną, jau ir taip minkštos ES lyderių galvos galutinai ištuštėjo. Ne kaip sustabdyti karą Sirijoje jie tarėsi, ne kaip sunaikinti teroristus jie tarėsi, o kaip iškelti sirus iš Sirijos į Europą ir už kokį atlygį turkams.

2200

„Svistopliaskos“, „Dervišų“ ir „Chazarų“ šokių, šokamų vienu metu, Europa tikrai neatlaikys.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply