Teroras Briuselyje: Briuselis skina kruvinus savo veiklos vaisius

Negalima viena ranka maitinti teroristus, o kita ranka su jais kovoti. Dėl nusikalstamos Briuselio politikos kenčia Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos, o dabar ir Europos gyventojai.

Terrorangriff_auf_Belgiens_Hauptstadt_Bruessel-In_Airport_und_Metro-Story-501860_630x356px_328d87e54a81723239b5a0571e981c81__flughafen-bombe-bruessel_7--s1260_jpg

Šiandien Briuselyje įvyko serija kruvinų teroro aktų, nusinešusių kelias dešimtis gyvybių. Europa liūdi. “Islano valstybės” teroristai prisiėmė atsakomybę už šiuos išpuolius.

Kovo 20 dieną, Briuselyje buvo pasirašytas readmisijos paktas su Turkija, valstybe, kuri yra tiesioginis „Islamo valstybės“ teroristų rėmėjas, valstybe, kuri vykdo kurdų tautos genocidą. ES tiesiogiai dalyvavo sunaikinant Jugoslaviją, Iraką, Libiją, organizuojant valstybės perversmą Ukrainoje, o dabar ji dalyvauja Sirijos valstybės naikinime.

Briuselio prosionistiniai klapčiukai organizavo arabų perkėlimą iš „Didžiojo Izraelio“ teritorijos į Europą, pažeidžiant Ženevos konvencijos, Šengeno ir Dublino sutarties nuostatas. Dabar, pasislėpę nuo visuomenės, jie ruošia Laisvos prekybos sutartį su JAV, ignoruodami europiečių ekonominius interesus.

i

Briuselis tapo Europos parazitu, vėžiniu naviku ant Europos kūno. Jeigu Europos tautos nesiims aktyvių politinių veiksmų, kad pažaboti šį Europos tautų nekontroliuojamą antidemokratinį auglį, Europos laukia sunkūs laikai, jos susinaikinimas.

Šauksmas

Leave a Reply