Teroras Šveicarijoje

Užpuolimas įvyko šiandien 14 valandą netoli Salez stoties, traukinio maršrute Buchs ir Sennwald, pranešė Krone. Pagal pirminę informaciją kaltininkas judančiame traukinyje apipilė moterį degiu skysčiu, kuris kontaktuodamas su ore esančiu deguonimi nedelsiant užsidegė. Nusikaltėlis buvo ginkluotas peiliu. Be pažeidėjo buvo sužeisti 17 ir 50 metų vyrai, 17, 34 ir 34 metų moterys ir 6 metų vaikas. Vienas iš sužeistųjų ir pats teroristas yra sunkioje būklėje. Tai dar vienas teroro aktas, kurio vykdytojo asmenybė slepiama, bet jis, nėra abejonės, yra iš serijos teroro aktų, kuriuos daro į Europą sionistų vežami musulmonai.

Policemen stand by a train at the station in Salez, eastern Switzerland, after a man set a fire and stabbed passengers on August 13, 2016. A man set a train carriage in Switzerland on fire using a flammable liquid and stabbed passengers, injuring six people including a six-year-old child, police said. / AFP PHOTO / newspictures.ch / - / Switzerland OUT / MANDATORY MENTION OF THE CREDIT "AFP PHOTO/NEWSPICTURES.CH"

 

epa05481000 The trainstation Salez - Sennwald following an attack onboard a train, in Salez, Switzerland, 13 August 2016. According to St. Gallen Canton Police Department, a 27 year old man dispersed flammable liquid on the train and set it alight during an attack on the train. He was also armed with at least one knife. Seven people were  injured in the attack.  EPA/GIAN EHRENZELLER

Nusikaltėlis ir vienas iš sužeistų keleivių yra kritinėje būklėje. Keli keleiviai patyrė nudegimus.

Antpuolis yra iš serijos žiaurių teroro aktų, kurie užtvindė Europos kontinentą kartu su į Europą sionistų vežamais musulmonais. „Ne visi musulmonai yra teroristai, bet visi teroristai buvo musulmonai“, – tai chrestomatinis posakis Europoje šiandien.

Šauksmas

Leave a Reply