Teroro aktas Ansbache Bavarijoje

Vienas žmogus žuvo, 14 žmonių sužeista. Sprogimas įvyko miesto centre prie restorano, pranešė TASS. Kaip praneša Krone, 27 metų siras „pabėgėlis“, turintis pabėgelio statusą, vėlai vakare Ansbache muzikos festivalio metu susprogdino „šachido“ tipo sprogstamąjį užtaisą su metaliniais žeidžiančiais elementais Ansbacho miesto centre, praneša Krone. Dvylika žmonių sužeista, teroristas žuvo. Siras nešėsi kuprinę ir norėjo patekti į festivalį, bet buvo neįleistas, nes neturėjo bilieto, todėl užtaisą detonavo ne ten, kur buvo numatęs. Bavarijos Vidaus reikalų ministro nuomone, jei teroristas būtų patekęs į festivalio rengimo vietą aukų būtų dar daugiau.

4298588

Policijos atstovų žodžiais sprogimas įvyko apie 22 valandą gatvėje, priešais kavinę kongresų centre pakeliui į muzikos festivalį „Ansbach Open“. Miesto centras buvo apsuptas. Apie 2500 festivalio dalyvių buvo evakuota.

Bavarijos Vidaus reikalų ministras Joachim Herrmann spaudos konferencijoje Ansbache pasakė, kad tai „akivaizdus islamistinis teroro aktas“.

Šauksmas

Leave a Reply