The European Union Times: Kinai Sirijoje – Obamos nakties košmaras

The „European Union Times“ šiandien pranešė, kad Kinijos Liaudies Respublika gavo iš Sirijos vyriausybės leidimą įvesti į Siriją iki 5000 elitinių kariškių. Tai siaubą keliantys „Sibiro tigrai“ ir „Naktiniai tigrai“.

cew1

Kinijos elitinių dalinių nusiuntimą į Siriją vakar sankcionavo Kinijos Nacionalinis Susirinkimas po to, kai kai Kinijoje buvo priimtas antiteroristinis įstatymas. Kinijos Sindziano provincija turi sienas su Mongolija, Rusija, Kazachstanu, Kirgizija, Afganistanu, Indija. Šioje provincijoje gyvena įvairių tautybių gyventojai, patys skaitlingiausi yra nuolatos maištaujantys musulmonai uigurai. Daug uigurų dabar kovoja Sirijoje, Islamo valstybės pusėje. Tai „Rytų Turkestano islamo judėjimo“ dalyviai.

Iki karinio konflikto Sirijoje Kinija buvo pagrindinis šios šalies naftos pirkėjas. Reikia manyti, kad Kinija Sirijoje nori išspręsti dvi problemas: Kinijos teroristus sunaikinti Sirijos teritorijoje ir užsitikrinti naftos tiekimą konfliktui pasibaigus. Ant Obamos chaoso politikos dedamas riebus kryžius, tai jam „naktinis košmaras“.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply