The European Union Times: stiprėjant migrantų bangai daugėja prievartavimų ir plėšikavimų

Marionetinė Lietuvos valdžia ir jos nupirktos MIP nesiliauja mums meluoti apie „vargšus pabėgėlius“, bet realybė kitokia. Į Europą veržiasi ne „pabėgėliai“, o geresnio gyvenimo ieškantys plėšikai ir prievartautojai, kurių negalima įsileisti, kuriuos reikia nedelsiant vyti lauk iš gimtųjų namų. Jie veržiasi į mūsų namus ne kaip svečiai, o kaip plėšikai ir prievartautojai.

image0071

Net pro įdėmiai „tolerastų“ cenzūruojamą ES žiniasklaidą kasdien prasiskverbia faktai apie gyvulišką „pabėgėlių“ elgesį Europoje, apie tai, kad ES valstybėse jiems negalioja jokie įstatymai, kad policijai yra uždrausta persekioti ir bausti šitas padugnes, kad „nesukelti vietinių gyventojų priešiškumo“. Vienas iš tokių – straipsnis paskelbtas „The European Union Times“.

Nors ES bando kontroliuoti situaciją su migrantais iš Artimųjų Rytų regiono, policija ir patys europiečiai turi pripažinti: banga išžaginimų ir plėšimų nuvilnijo per visą Europą. Tuo pačiu metu žurnalistai, policininkai, moterys – šokiruotos tuo, kad jų draugai, meilužiai ir vyrai bijo jas ginti nuo prievartautojų ir vagių.

Suomijos policija tiria dešimt prievartavimo atvejų, kuriuose migrantai yra įtariamieji. Pabėgėliai užpuola ir netgi prievartauja europietes viešai, nors teisėsaugos organai privalo atskleisti nusikaltėlių tautybę, jie to nedaro, kad išvengti masinių riaušių ir nekurstyti antimigracinių nuotaikų.

Oficialūs europinių teisėsaugos organų atstovai pripažįsta, kad atvejai, kai pabėgėliai užpuola ir išprievartauja  europietes moteris, vyksta reguliariai.

Aš vaikščiojau su dviem draugais, vienas iš jų užsiima sunkiąja atletika, o kitas nešė sunkių instrumentų rinkinį. Jie laukė manęs parduotuvėje, bet paskui migrantai paaugliai užpuolė mane ir išplėšė rankinę man iš rankų ir išplėšė auskarus man iš ausų. Aš rėkiau, bet mano draugai ten stovėjo, nieko nedarydami“ papasakojo prancūzė vardu Mari. Užpuolimą užfiksavo video kameros, bet policininkai tik patarė moteriai būti atsargesnei probleminiuose mikrorajonuose ir pasakė, kad neįmanoma bus surasti kaltininkus, nes migrantai labai vienas į kitą panašūs.

Štai dar viena istorija, kurią mums papasakojo vokietė vardu Chaidi. Moteris ir jos vyras apsipirkinėjo vietiniame supermarkete. „Aš nuėjau atidaryti automobilio, kad iškraučiau krepšį, tada aš buvau užpulta trijų vyrų maždaug trisdešimties metų amžiaus. Kitas vyras stovėjo su peiliu rankoje tarp manęs ir mano vyro. Jie suplėšė mano drabužius, aš priešinausi ir rėkiau, bet mano vyras paprasčiausiai išsitraukė mobilų telefoną ir pasakė, kad jis paskambins į policiją. Aš buvau išprievartauta jam matant, bet jis buvo paprasčiausiai isterijoje, skambino policijai ir bandė pabėgti, bet vaikinas su peiliu privertė jį juoktis“, apie tai parašė moteris savo socialinio tinklapio puslapyje.

Migrantai seka ir gąsdina europietes tose vietose, kur nėra policijos. Europiečiai vaikinai jų neužsistoja ir apsimeta, kad nepastebi to, kas vyksta už kelių metrų nuo jų. „Didžiųjų tautų palikuonys“ apsimeta, kad jie skuba namo, į darbą, į mokyklą kad tik nebūtų sumuštais arba papjautiems prieglaudos prašytojų.

Nėra darbo, čia nieko nėra, ką veikti, tai labai nuobodu ir šalta. Aš manau, kad vietinės moterys turi labai daug seksualinių fantazijų, nes jos pritraukia pietiečių dėmesį. Vietiniai vyrai silpni ir ligoti, jie nieko negali padaryti. Jie netgi nekovoja, jeigu jūs pastumsite juos gatvėje jų pasivaikščiojimo metu“ pasakė į kamerą Irako pilietis Abdul Sahut.

Mes atėjome, kad apsisaugoti, mes norime ramybės ir kad kažką čia užsidirbti. Ne kiekvienas gali gauti darbo ir čia yra tiek daug moterų. Vietinės moterys erzina mus, ir aš nesistebiu, kai broliai ima jas jėga“, pasakė kurdas.

Pagal Der Paritatischer, Pro Familia, LandesFrauenRat, prieglaudos prašytojai vertina arabes-moteris kaip savo „trofėjus“. Daugumai migrantų europietės jiems irgi „trofėjai“. Apie tai jie net nesivaržo pasakoti Europos televizijos kanalams“.

Siaubas, ar ne? O iš europiečio vyro padarytas belytis „genderis“, pederastas, kuris net nesupranta, kad reikia ginti moterį? Ar tai ne dar didesnis siaubas? O valstybė, kuri neatlieka savo pagrindinės funkcijos – ginti savo piliečius? Ar tai ne siaubų siaubas?

Petras Gulbinkas

Šauksmas

Leave a Reply