Tik Butkevičiui paslapties neatskleisk, Vladimirai!

Kai tik pamatau Tave, Vladimirai, televizijos ekrane, už stalelio sėdintį ir ponią Elvyrą Nabiuliną, CB valdytoją, giriantį, jau žinau: kitą dieną kaimynų laukia klizmoterapija.

3Nei karto dar nesuklydau. Kai pernai rudenį prasidėjo rusų klizmoterapija, taip ir tęsiasi lyg šiol. Rudeninė klizma, tiesa, buvo nepalyginamai veiksmingesnė, iškart rublio kursą iki plintuso numušė, o vakarykštė, rugpjūčio 10 dieną kaimynams išrašyta, vos 10 procentinių punktų ribose vargšą rubliuką krestelėjo. Nerimta kažkaip! Koks dabar tas rublio “plaukiojimas”  mat, turi kaip geras daiktas eketėje plaukioti!

329227729

Suprantu, kad klizma yra geriausias vaistas nuo visų ligų, tuo net Narsusis kareivis Šveikas įsitikino, iškart pasveiko, net mirtini ligoniai nuo klizmų ir ricinos pasveikdavo. Negali jos ekonomikos negydyti!

Ir rusų man nei kiek negaila, priešingai, gal jiems tos procedūros patinka, subjektyvus čia, žinia, reikalas.

Mane ne tai jaudina. Aš vis bijau, kad mūsų Butkevičius viso to nepamatytų, neprisimintų, kaip Kubilius mums didelę didelę klizmą statė.

Gal nemato, tiesiog, kai linzes nuo blakstienų nusiėmė? O jei vėl linzes užsidės?

KMO_111307_02080_1_t210

Ateis į Vyriausybę ir pasakys, kaip N.Gogolio „Baubas“:

  • Ei jūs padėjėjai, konsultantai, velniai ir visokie vurdalakai, pakelkite mano vokus, atneškite man pačią didžiausią klizmą, noriu Lietuvos ekonomiką pagydyti! Maukitės kelnes greičiau, atstatykite savo BVP…

Man mūsų Premjeras pasidarė simpatiškas, jis man 5 eurus kas mėnesį pažadėjo, todėl negirk, prašau, daugiau tos savo Nabiulinos, susimildamas, Vladimirai, dar mūsiškis išgirs!

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply