Titorenko pasiūlė Arturčikui darbą (video)

Iš nelabai patikimų šaltinių Šauksmas gavo informacijos, kurią, kaip ir visados, nutekino Prezidentūra. Pasirodo, Olegas Titorenko  nusprendė, kad  Lietuvos saugumo koncepcijai kenkia Arturčikas, todėl pasiūlė jam darbą. Pokalbio įrašą galite pasižiūrėti patys.

-Tytorenkaaaa, Tytoreeenkaaaa, aūūūū…

Sakyk, kur valstybės saugumo koncepciją slepi? Atsiunčiau tuntą policininkų jos konfiskuoti, bet jie man meluoja, sako kad tu, nors ir Lietuvos fanatikas, bet nepavojingas. Greitai prisipažink, ką ten rezgi? Be to, neturi teisės apie valstybės saugumą kalbėti, nes tai aš valstybės saugumu rūpinuosi, nes tai aš geriausias visų laikų Lietuvos prokuroras ir būsimas jos prezidentas.

-Ėhėhėhė…Stabdyk arklius, Arturčik.Valstybės saugumas prasideda ne nuo triukšmo kėlimo. Valstybės saugumas prasideda tuomet, kai baigiasi triukšmas galvoje. Matyt, tu alkoholį geri arba tabaką rūkai. Tada smegenyse skylutės atsiranda, ir žmonės pradeda nusišnekėti. Va, kaip tu dabar. O juk kiekvienas išleistas garsas  prasmę turi.

Panagrinėkim, kokia gi prasmė tavo žodžiuose?

Sakai: esi prokuroras.Tikriausiai manai, kad prokurorai kaltina. bet iš tiesų tai jie pagal žodžio prasmę prokurorina. Nes mūsų protėvių- lietuvių — rasų kalba žodis «prok» reiškia prasmingą naudą, o roras — labai panašus į žodį rūra.

O kitas panašus žodis -proktologas- reiškia mokslą apie tiesiąją žarną ir jos ligas. Štai ir gaunasi, kad prokurorai ne kaltina, o prokurorina. Ir taip bus tol, kol tu valdžioje sėdėsi ir užuot darbą dirbęs, taikius piliečius gąsdinsi.

Bet gaila man tavęs, kvailio. Išminties tau, žinoma, pridėti negaliu, bet darbo ir žinių duoti- galima. Po tavo atsiųstų banditų, kuriuos tu policininkais vadini, mano karvė Dalija pieno pradėjo mažiau duoti, šuniukas pabėgo.. Štai aš ir pagalvojau: šuniuką tai galėtum pakeisti, nes darbas nesunkus, kiauksėti tu moki, o ir uodegą gerai prieš savo šeimininkus amerikonus gerai vizgini. Jei sutinki, pranešk per generolą Krūmą, nes jei iškart, neįspėjęs ateisi, Dalija gali visai užtrūkti- labai jau ji, vargšelė, jautriai į negerus žmones reaguoja…

Šauksmas

Добавить комментарий