Trampo rekomendacijos Lietuvos valdžiai

Donaldas Trampas, kuris balotiruojasi į JAV prezidentus, pribloškė Lietuvos žurnalistus savo pareiškimu, kad Pabaltijo valstybėms verta „pervažiuoti“ į Afriką. Tokį pareiškimą Trampas padarė pokalbyje su LRT Lituanica žurnalistu, pranešė American Forces Network Europe.

Donald_Trump_March_2015

Pabaltijo valstybės nesenai pareiškė apie tai, kad negali vystytis, nes jų kaimynė Rusija. Mes galime patarti ir padėti kad kaimynais pas juos būtų Afrikos valstybės. Perkelsime visus pabaltijiečių į Afrikos kontinentą, o Afrikos gyventojus – į Pabaltijo valstybių teritoriją. Atitinkamai pervadinsime valstybes, – manau, dauguma Afrikos valstybių gyventojų bus tik patenkinti“.

Trampo nuomone Estija, Lietuva ir Latvija ims vystytis neregėtais tempais Afrikos kontinente.

Visiems bus gerai“, – pareiškė Trampas.

Lietuvos piliečio Petro Gulbinsko pastaba.

Trampas turėtų žinoti:

1. Visi rusofobijos virusai, kuriais apkrėsta Lietuvos valdžia, yra saugomi JAV Baltuose rūmuose ir Valstybės departamente. Atėjus į valdžią jam nereikės perkėlinėti į Afriką lietuvių, o tereiks išdezinfekuoti Baltuosius rūmus.

2. Dauguma lietuvių yra atsparūs amerikoniškiems rusofobijos virusams, nes ne visi lietuviai yra landsbergistai, ne visi – išprotėję, ne visi – buvę komunistai ir KGB-istai. 

3. Nesvarbu, ar lietuviai kelsis į Afriką, ar ne, afrikiečiai ir taip bus keliami į Lietuvą, tokia transatlantinė Lietuvos sunaikinimo programa šiemet bus pradėta įgyvendinti. Nors Eritrėjoje nevyksta jokie karo veiksmai, Eritrėjos gyventojai, pažeidžiant Ženevos konvenciją, vis tiek bus perkėlinėjami į Lietuvą.

Tai štai, dėdulė Trampai, sunku pas jus JAV su geografija ir geopolitika, bet niekis, D.V.Bušas dar ne tokių kvailysčių prišnekėdavo, jis net Austrijos nuo Australijos neskirdavo.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply