Transhumanistinis neoliberalusis menas stojo į kovą su neoliberaliuoju transhumanistiniu terorizmu

Kada terorizmas Europoje dirbtinis, pasaulio finansinio oligarchato sukurtas, kad pavergti europiečius, padaryti juos belyčiais, betaučiais, o dabar ir bebalsiais vergais, žemo intelekto hibridinės rasės renegatais, tai ir „kovos metodai“ su dirbtinai sukurtu terorizmu yra dirbtiniai, netikri: žvakutės, gėlytės, grafičiai ant šaligatvių, valdančiųjų marionečių eisenos, skanduotės a la „Aš Šarli Hebdo“, Eifelio bokšto apšvietimas Belgijos vėliavos spalvomis, o dabar dar ir transhumanistinio antimeno galerija ES terorizmo irštvoje – islamistiniame Briuselio Molenbeko rajone.

27_main
Šveicarų dailininkė protestuoja Kiolne prieš migrantų smurtą prieš moteris

Pasirodo, transhumanistinis neoliberalusis „menas“, penimas iš tos pačios pasaulio finansinio oligarchato rankos, kaip ir neoliberalusis transhumanistinis „islamo terorizmas“, puikiai sutaria Briuselio Molenbeko rajone.

DW parašė: „Briuselyje nusprendė kovoti su terorizmu meno pagalba. Po teroro aktų Briuselyje Molenbeką imta vadinti „džichadizmo lopšiu Europoje“. Dabar menininkai iš įvairių šalių bando sugriauti šį įvaizdį. Briuselyje atidarė kontrkultūrinio meno muziejų. Kai kurie eksponatai užima visus kambarius. Bet įstaiga turi dar vieną ypatybę: jis yra Molenbeko rajone, kurį po Briuselio antpuolių vadina „džichadizmo lopšiu Europoje“.

3
Inscenizuotos “eitynės” Paryžiuje

sddefault

Policija bijo į šį rajoną įžengti, o šiuolaikinis „menas“ – nei kiek! Atidarė sau galeriją ir papūsk jam „į nosį“. Drąsus tas neoliberalusis transhumanistinis „menas“, dar „kontrkultūriniu“ pavadintas, nieko jis nebijo. Net tarp tų pačių džichadistų, kur Palmyrą griovė, antikines statulas kūjais daužė, puikiausiai jaučiasi ir savo šizofreniškus kliedesius džichadistų publikai demonstruoja.

3 (1)

1036762141

People pay their respects at a sea of floral tributes to the victims of Friday's attacks, outside the cathedral of Oslo July 25, 2011. Anders Behring Breivik wants to tell Norway and the world why he killed at least 93 people in a bomb attack and shooting rampage, but prosecutors have asked for Monday's custody hearing to be closed to the public.  REUTERS/Cathal McNaughton (NORWAY - Tags: CRIME LAW POLITICS)
Gėlės labiausiai atbaido teroristus

O ko jiems bijoti, jei ir džichadistai, ir tas „menas“, iš vienos saujos maitinami? Ko vieno šeimininko šunims tarpusavyje pjautis, dar ėdalą nustos tiekti? Geriau kartu, sutartinai uodegas šeimininkams vizginti.

terakti_v_bryussele_traur_v_belgii_prodlitsya_tri_dnya

Taigi, kai terorizmas dirbtinis, tai ir „kovos“ su juo metodai dirbtiniai, netikri, apsimetėliški, parodomieji, reklaminiai: žvakutės, gėlytės, grafičiai ant šaligatvių, valdančiųjų marionečių eisenos, skanduotės a la „Aš Šarli Hebdo“, Eifelio bokšto apšvietimas Belgijos vėliavos spalvomis, o dabar dar ir transhumanistinio antimeno galerija ES terorizmo irštvoje – islamistiniame Briuselio Molenbeko rajone.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply