Trumpa įdomesnių „Palatos Nr 6“ (ES) naujienų apžvalga

Petras Gulbinskas

Jums primena įvykiai Europoje A.P.Čechovo apsakymą „Palatą Nr.6“? Ir finalas bus toks pats Europai, kaip tam gydytojui iš šio apsakymo. Tik vietoj sanitaro, gydytoją pribaigusio, bus „pabėgėliai“, kurie Europą pribaigs, „mūsiškių“(iš Sinajaus) paskatinti. Taigi, palatos Nr.6 savaitės įdomesni nuotykiai:

Grenze-Griechenland-Tuerkei

Erdoganas jau nori iš Europos 5 milijardų Eurų.

Prieš kelias savaites ES buvo pažadėjusi Turkijai skirti 3 milijardus Eurų, kad ši pristabdytų pabėgėlių srautą. Turkija srauto nepristabdė ir kontrabandistus netgi skatina. Fronteks duomenimis kasdien iš Turkijos į Graikiją atplaukia 2-3 tūkstančiai nelegalių migrantų ir neprognozuojama, kad srautas mažėtų. Apie tai pranešė Der Spiegel.

Turėtų būti posakis ne „kiaulės akys“, bet „turko akys“, nes turkai, neįvykdę jokių savo įsipareigojimų, iš ES pareikalavo dar dviejų milijardų eurų. Sausio 30 dieną apie šį turkų akibrokštą pranešė vokiečių die Welt.

CZP6HlbWAAA_dIy

 

Žmogaus teisės tiktai nelegaliems migrantams

Strazbūro Žmogaus teisių teismas užverstas nelegalių migrantų, neteisėtai atvykusių į Europą, skundais dėl jų teisių pažeidimo. Apie tai pranešė anglų The Telegraph. Kas galėtų paaiškinti, kas taip rūpinasi nelegalais, kad vos įkėlę koją į ES, žmonės, daugiausia beraščiai, geriausiu atveju mokantys arabiškų „mezgynių raštą“, nedelsiant kreipiasi į Strazbūro Europos Žmogaus teisių teismą dėl jų pažeistų teisių, kad visa Eurobiurokaratija šiems migrantams keturlinka lenda į antrą galą, slepia jų nusikaltimus, varžo europiečių konstitucines teises ir laisves, net pagrindinę žmogaus teisę: teisę saugiai gyventi savo valstybėje. Aš žinau tik vieną jėgą, galinčią tai padaryti, labai arabų iškeldinimu iš jų gimtinės suinteresuotą, turinčią milžiniškus finansinius išteklius. Jūs, tikiuosi, irgi.

Švedijoje migrantų nusikaltimų slėpimas pasiekė tiesiog idiotizmo viršūnę, nors, tapo žinoma , kad per tris paskutinius mėnesius Švedijoje migrantai padarė 5000 nusikaltimų.

Prieš kelias dienas Švedijoje buvo paskelbta nuotrauka nusikaltėlio, kuris parduotuvėje sumušė ir apspjaudė moterį su vaiku, kuri jam sutrukdė apiplėšti senutę. Tai štai, policija paskelbė nusikaltėlio paiešką, bet įdėjo jo nuotrauką (žiūr. paveikslėlį), su nutrintu jo ne europietiškos išvaizdos veidu. Švedijoje šis tolerastų idiotizmas sukėlė didžiulį pasipiktinimą.  “Kaip surasti žmogų be veido”, klausė švedai?

Lehrerin_ersetzt_in_Liedtext_Gott_durch_Allah-An_Welser_Schule-Story-492779_630x356px_6090d9ccfe64cf3a7458fa30756f58a3__lehrerin-s1260_jpg (1)

Austrijoje Dievą pakeitė Alachu

Austrijos dienrastis Krone Zeitung pranešė, kad dešimtmečiams vaikams mokykloje buvo išdalintos dainos natos su žodžiai, kur Dievas buvo pakeistas į Alachą. Tai sukėlė didžiulį mokinių tėvų pasipiktinimą.

Tai ne pirmas išprotėjusios „tolerancijos“- antitolerancijos atvejis. Eutimes pranešė, kad tokių atvejų yra buvę Kanadoje ir JAV, kai vaikai krikščionys buvo verčiami dainuoti musulmonų religines giesmes.

Pabaigai priminsiu Tarybinių laikų anekdotą. Amerikonas Chaimas klausia Moišės iš TSRS: Kaip jūs Moiša jaučiatės toje TSRS? „ Kaip lėktuve“, atsakė Moiša: „visi skrenda, visus vimdo, bet visi tyli“. Lygiai taip, kaip mes dabar ES.

Šauksmas

Leave a Reply