Trys prieglobsčio prašytojai apleistame viešbutyje Insbruko apylinkėse žagino nepilnametes austres

Incidentas įvyko apleistame viešbutyje kaime Tiroler Scharnitz Insbruko apylinkėse. Viešbučio sargas, aptikęs pabėgėlius santikiaujančius su nepilnametėmis, buvo užpultas, bet jam pavyko apsiginti panaudojus pipiro dujų balionėlį. Austrijoje tai ne vienintelis pabėgėlių-prieglobsčio prašytojų pedofilijos atvejis, kai šie, atsidėkodami už austrų vaišingumą, karališką paramą, žagina austrų vaikus.

Asylwerber_bei_Gruppensex_mit_Maedchen_erwischt-In_altem_Gasthaus-Story-516156_630x356px_2d1e059bee4bfe6e954743862764da1b__60805809_jpg

Krone praneša, kad mergaitės, su kuriomis santykiavo prieglobsčio Austrijoje prašantys pabėgėliai, buvo jaunesnės negu 14 metų amžiaus. Vienas iš pabėgėlių jau policijos atpažintas. Visi jie gyveno netoliese įkurtame pabėgėlių centre, kur buvo apgyvendinta 20 migrantų. Imigrantai „atsitvėrė tylėjimo siena“, – rašoma Krone.

Austrijoje tai ne vienintelis pabėgėlių-prieglobsčio prašytojų pedofilijos atvejis, kai šie, atsidėkodami už austrų vaišingumą, karališką paramą, žagina austrų vaikus. Prieš naujuosius metus Austriją sukrėtė įvykis, kai Vienoje esančiame baseine pabėgėlis, prašantis prieglobsčio, išžagino nusirengimo kambaryje 10 metų berniuką.

Šauksmas

Leave a Reply