Vaclovas Klausas: Europos laukia migrantų cunami

Čekijos eksprezidentas Vaclovas Klausas Prahos televizijai TV-Prima pasakė, kad „ateina naujas tautų persikraustymas. Kažkas Europoje galvoja, kad migracijos banga praėjo. Bet ji tik prasideda, tikras cunamis ateis tiktai dabar“.

Prezident-CHehii-Turtsiya-sovershila-oshibku-pyitayas---poigrat-muskulami--1

Klauso nuomone, europiečiai paliko atviras savo duris ir dabar skina to vaisius. Migracijos bangą, jo nuomone, negalima sustabdyti kontinento centre, pavyzdžiui Vokietijoje. „Migrantai turi būti sustabdyta prie Šengeno sienos“.

Klausas mano, kad jo tėvynainiai dar nepajautė tikro migrantų antplūdžio ir žino apie jį tiktai iš MIP. „Mes ne Budapešte, Vienoje, Zalcburge ar Miunchene, kad matytume tūkstančius migrantų“, – pabrėžė jis.

Eksprezidento nuomone, Eurokomisijos pasiūlytos privalomos migrantų priėmimo kvotos galiausiai bus priimtos ir Čekijos, kuri protestavo prieš tai.

1292799978

“(Čekų valdžia) sutiks, ir kada gaus įsakymą priimti 1700 pabėgėlių, pasakys ok, ir kada tai bus dešimt kartų daugiau, 17 tūkstančių pabėgėlių, irgi. Ir tiktai kada gaus (įsakymą) priimti 170 tūkstančių, tai jau nežinia, kaip reaguos“, – pabrėžė Klausas. Jo nuomone, kvotos problemos neišspręs.

“Krizė būtina Europos unifikacijai. Migracija yra metodas, kurio panaudojimas leis „praskiesti“ dabar esančias Europos valstybes, – mano jis. – Šis metodas naudojamas sukūrimui kažkokios naujos masės iš kurios galima išlipdyti būsimą naują europietį“.

Pabėgėlius, kuriems Europos tautų kultūra yra svetima, vilioja išimtinai socialinių lengvatų ES galimybės.“

Jų tikslams padeda „vėžinė multikultūrinė ideologija“, kurios vykdytojais yra tokie politikai, kaip Angela Merkel“ – pasakė Klausas.

Dabar kyla klausimas, ar mes leisime tiems, kurie ateis iš kitų kontinentų, sunaikinti išskirtinę Europos kultūrą, civilizaciją, gyvenimo būdą. Migraciją reikia stabdyti prie Europos Sąjungos sienų“.

Eksprezidentas sukritikavo Čekijos premjero Boguslovo Sobotkos kabineto formuojamą migracinę politiką, kuri nuolaidžiauja Briuseliui.

Čekų piliečiai „žiauriai mažai protestuoja prieš vyriausybės pasyvumą “ (reguliuojant migracijos krizę), skaito Klausas.
P.G.

Šauksmas

Leave a Reply