Valentinas Mazuronis – žemiau kristi nebeįmanoma

Print Friendly, PDF & Email

Aurimas Drižius

Man vis tiek keista matyt, kai Dalios Grybauskaitės vadovaujama teisėsauginė sistema sulaužo atrodo kiečiausius vyrus.
Turiu omenyje Valentiną Mazuronį, kuris dar neseniai vadovavo Seimo laikinajai komisijai ir principingai įrodinėjo, kad „Snoro“ banko užgrobimas buvo neteisėtas veiksmas, labai brangiai kainavęs Lietuvos mokesčių mokėtojams.

18
Dabar V.Mazuronis stoja vadovauti Darbo partijai, kurios lyderis Viktoras Uspaskich, neseniai atrodęs kaip tvirtas vyras, vėliau pasirodė kaip visiška mazgotė, į kurią Dalia Grybauskaitė juokdamasi šluostosi kojas.
Aš turiu omenyje Energetikos ministrą Roką Masiulį, vadovavusi didžiausiai Lietuvos istorijoje aferai, pavadintai skambiu pavadinimu „Independence“ arba Suskystintų dujų terminalas. Kaip žinia, R.Masiulis pasiekė, kad Lietuva įsigytų minėtą laivą už daugiau nei 2 mlrd.   Litų, nors šio laivo statyba kainavo tik 612 mln. Litų.
Seimo A.Skardžiaus vadovaujama laikinoji tyrimo komisija nustatė, kad  Bermuduose registruota „ofšorinė“ kompanija Hoegh LNG Ltd 10 metų už 1 mlrd. 800 tūkst. Lt „Klaipėdos naftai“ išnuomavo plaukiojančią saugyklą su išdujinimo įranga (FSRU), kai tuo tarpu pati „ofšorinė“ įmonė FSRU iš Pietų Korėjos kompanijos nusipirko už 250 mln. JAV dol. (apie 612 mln. 500 tūkst. Lt).
Beje, nors norvegai siūlė laivą pirkti tiesiogiai iš Pietų Korėjos laivų statyklos, tačiau Lietuvos prašymu buvo pasirašyta sutartis, kad visi mokėjimai atliekami per „ofšorą“. Šios aferos autorius Energetikos ministras Rokas Masiulis įrodinėjo, kad „ofšoras“ panaudotas norvegų prašymu, nors buvo priešingai.
Rokas Masiulis buvo Dalios Grybauskaitės paskirtas Energetikos ministru, nors ši ministerija pagal koalicijos sutartį priklausė Darbo partijai. R.Masiulis per vieną dieną buvo padarytas Darbo partijos kandidatu, ir V.Uspaskich nurijo šią piliulę.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/r-masiulis-realiai-pasiulymo-sulaukiau-siandien.d?id=65913442

Lygiai tas pats dabar daromas ir su V.Mazuroniu – jis per vieną dieną padaromas Darbo partijos kandidatu.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/stulbinama-karjera-v-mazuronis-vadovaus-darbo-partijai.htm

Akivaizdu, kad Lietuvoje neliko jokios opozicijos Daliai Grybauskaitei, ir net V.Uspaskich šoka pagal jos dūdelę.

laisvaslaikrastis.lt

Šauksmas

Leave a Reply