Varšuvoje buvo protestuojama prieš pabėgėlių iš Artimųjų Rytų priėmimą

Vasario 6 dieną Varšuvoje įvyko daugiatūkstantinė demonstracija „Prieš Europos Islamizaciją“. Protestuotojai pasisakė prieš migrantų ir pabėgėlių musulmonų priėmimą Lenkijoje, pranesė Radiopolska.

pegida-poland.jpg.size.xxlarge.promo

Demonstraciją organizavo nacionalinis-patriotinis „Nacionalinis judėjimas“. Protesto lozungu buvo „Prieš Europos islamizaciją“. Lenkijos seimo narys ir „Nacionalinio judėjimo“ deputatas Robert Vinickij pabrėžė, kad tai eilinis protestas, kuris turi parodyti, kad lenkai nenori priimti migrantus islamistus. Jis paaiškino, kad atvykėliai iš Artimųjų Rytų negali asimiliuotis Europoje ir kelia jai pavojų.

„Mes tiesiog norime, kad Lenkija liktų Lenkija, kad pas mus nebūtų islamo rajonų. Kad pas mus nevyktų plėšikavimai, prievartavimai ir netgi žmogžudystės, kas šiandien vyksta Vakarų Europoje. Mes tiesiog norime sustabdyti žmonių srautą iš kitos kultūrinės terpės“, – pasakė Vinickij.

Maniferstacijos metu vyko parašų rinkimo akcija dėl referendumo, kuriame lenkai galės pasisakyti dėl priėmimo į Lenkiją migrantų pagal jos įsipareigojimą prieš ES. Jau pavyko surinkti beveik 100 tūkstančių rėmėjų parašų.

Protestai prieš migrantų priėmimą iš Artimųjų Rytų įvyko vasario 6 taip pat įvyko keliuose kituose Lenkijos miestuose.

Proteste Varšuvoje dalyvavo PEGIDA judėjimo vadovė Tania Festerling. Savo kalboje ji pareiškė, kad jai „gėda už Angelos Merkel politiką“.

irkci-pegidadan-asagilik-propaganda-kebap-yemeyin-turkiyeye-gitmeyin

Lenkija stiprina pasienį su Vokietija.

Vakarų Lenkijos savivaldybės ketina sustiprinti valstybės sienos kontrolę, kad užkirsti nelegaliems migrantams. Lenkijos-Vokietijos pasienyje greitai padaugės patrulių, bus sustiprintas bendradarbiavimas Vokietijos ir Lenkijos specialiųjų tarnybų, keičiantis operatyvine informacija. Apsikeitimas.

Šiuos Lenkijos veiksmus stiprinant sienos kontrolę sukėlė didelis pabėgėlių ir migrantų skaičius, kurie atvyksta į Vokietiją. Netoli Lenkijos pasienio Vokietijoje yra stovykla, kurioje gyvena 600 pabėgėlių. 2015 metų lapkričio mėnesį buvo užregistruota keli atvejai, kai migrantai nelegaliai kirto Lenkijos-Vokietijos sieną.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply