Veidaknygių chuliganų veiklą koordinuoja Tėvynės Sąjunga?

2016m. kovo 29 d.  Lietuvos generalinei prokuratūrai pateikiau prašymą iškelti baudžiamąją byką Algiui Ramanauskui ir jo bendrininkams pagal LBK 170 straipsnį. Šį prašymą baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiasis prokuroras Simonas Slapšinskas jau perdavė nagrinėjimui Vilniaus apylinkės prokuratūrai.
Siekdamas palengvinti prokuratūros darbą, pateikiu daiktinius įrodymus, kad Algis Ramanauskas veikia grupėje ir kad jo nusikalstamą veiklą galimai įtakoja VSD.

1. UAB “Žinių radijas” laidos videoįrašas, kur Algis Ramanauskas savo bendrininkui Andriui Užkalniui pasakoja, kad susidoroti su BNS direktoriumi Artūru Raču jam užsakymą davė VSD.
Ko Algio Ramanausko prašė specialiosios tarnybos HD
 
2. Lryto laidos įrašas, kuriame Algis Ramanauskas pripažįsta, jog veidaknygės – tai  žiniasklaidos priemonė, kuri dėl veikiančių įstatymų spragų nekontroliuojama, todėl jis tuo ir naudojasi partijos Tėvynės sąjunga, kurios nariu jis yra, naudai.
Iš pridedamos videomedžiagos matyti, kad Algis Ramanauskas ir jo nusikalstama grupuotė veikia sąmoningai. Šios grupuotės veikla nukreipta į politinių priešininkų sunaikinimą psichologiškai ir gali būti – fiziškai.
Per 2 metus jo šešėlinės žiniasklaidos priemonės – veidaknygės skaitytojų ratas nuo 30 000 išaugo iki 70 000.
prašau šiuos priedus pridėti prie bylos.
pagarbiai,
Kazimietras Juraitis
Šauksmas

Leave a Reply