Viktoras Orbanas: „Kiekvienas migrantas neša terorizmo pavojų. Migrantai yra nuodai ir Vengrija jų neišgers“

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pavadino atvykstančių į Europą migrantų srautą nuodais, kuris nereikalingas šaliai ir kurį „Vengrija neišgers“. „Mums migracija – tai ne sprendimas, ne problema, ne vaistai, o nuodai. Mums to nereikia, ir mes jų negersime“. Jo žodžiais, „kiekvienas migrantas neša terorizmo pavojų“.

Hungarian-Prime-Minister-Viktor-Orb

Išvakarėse migrantai iš Artimųjų Rytų surengė bado streiką Serbijos ir Vengrijos pasienyje, reikalaudami Budapeštą juos praleisti.

Spalio mėnesį Vengrijoje bus organizuotas referendumas ryšium su Briuselio bandymu ES valstybėse įvesti migrantų priėmimo kvotas. Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pakvietė vengrus, gyvenančius už valstybės ribų pasakyti „ryžtingą ne“ šiai prievartai.

Eilės Vengrijos visuomeninių organizacijų ir politinių partijų iš Karpatų regiono pasirašė Beile-Tušnad kurorte bendrą deklaraciją, kurioje reiškia nesutikimą su migracinių kvotų įvedimu ir pasisako už kiekvienos ES valstybės teisę savarankiškai spręsti migracijos problemą.

Liepos 25 dieną Budapešte susitikdamas su Austrijos kancleriu Kristian Kern Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pasakė, kad „kiekvienas migrantas – tai potenciali terorizmo rizika“.

Imigracija „tai ne sprendimas“. Jis atmetė bet kokius bandymus priversti jo šalį priiminėti pabėgėlius, šiandien rašoma Krone.

A.L.

Šauksmas

Leave a Reply