Visuomenė skuba į talką įstatymuose pasiklydusiam seimui

Lietuvos visuomenė susirūpinusi, kad jos demokratiniuose rinkimuose išrinktas seimas negamintų broko ir ištiesė jam pagalbos ranką. Lietuvos vyriausioji rinkimų komisija pagaliau išdavė parašų rinkimo lapus visuomenininkams, susibūrusiems į komitetą „Prieš priverstinę imigraciją“, kurie nori padėti seimui panaikinti nekokybišką įstatymą dėl užsieniečių teisinės padėties.

vaisvila

„Šis įstatymas, kuriuo Lietuva prisijungė prie paskirstymo persikėlėlių iš Afrikos ir Artimųjų Rytų po ES valstybes, sukėlė teisinį chaosą ir socialinę įtampą“ – pareiškė vienas iš protesto akcijos iniciatorių Zigmas Vaišvila.

Dabar visuomenininkai turi du mėnesius tam, kad surinkti 50 tūkstančių parašų. Toks skaičius būtinas, kad piliečių pasiūlymas įgytų juridinę galią ir taptų įstatymo iniciatyva, privaloma svarstyti parlamente.

Lietuvos pažangiosios visuomeninės jėgos, pasisakančios prieš įstatymų griovėjus, yra ne vienišos Europos Sąjungoje. Prieš neteisėtą migrantų įsileidimą į ES teritoriją ir jų paskirstymą pasisako vis daugiau ES politikų iš Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos, Austrijos. Vokietijos ir t.t.

photo
Akcijos koordinatorius Kazimieras Juraitis

Vokietijos kanclerės Angelos Merkel migracijos politikai priešinasi net jos koalicijos partneris Horstas Zeehoferis.

Interviu Passauer Neue Presse  jis sukritikavo Angelos Merkel „atvirų durų“ politiką ir pasakė: „Šiuo metu pas mus neveikia įstatymas ir tvarka. Tai beteisiškumo viešpatija.

Jeigu tvarka nebus atstatyta politiniu keliu, pasakė jis, klausimą teks spręsti juridiškai“.

160210-29-52396936-img-3855
Mūsų bendramintis iš Vokietijos Bavarijos prezidentas Horstas Zeehoferis

Kiek anksčiau Bavarijos premjeras pagrasino Angelai Merkel teismu dėl nekontroliuojamos migracijos. Vokietija negali priimti kasmet po milijoną pabėgėlių, nes tokia situacija sukels problemas su integracija ir saugumu, pabrėžė Zeehoferis. Politikas yra Krikščionių-socialinės sąjungos partijos lyderis, ir koalicijos su Merkel partija Krikščionių-demokratų sąjunga partneris.

Visus, neabejingus Tėvynės likimui, kviečiame prisidėti prie patriotinės iniciatyvos ir padėti seimui tinkamai vykdyti savo funkcijas.

Parašų rinkimo lapus dalija rajonų koordinatoriai, pas juos galima ir pasirašyti. Koordinatorių sąrašas pagal miestus yra čia: http://b3g.lt/kontaktai/, o e-balsavimo nuoroda, su instrukcija kaip tai padaryti, yra čia:http://b3g.lt/e-balsavimas/.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply