Vokietija nori „gerų“ sirų, o Turkija tiekia tik „blogus“

Nuo pat pradžių ES-Turkijos paktas dėl migrantų „readmisijos“, kėlė daug humanitarinių klausimų, insinuacijų su „prekyba vergais.“ Dienraštis Die Welt šiandien straipsnyje „Kaip Turkija boikotuoja pabėgėlių susitarimą“, rašo, kad Turkija ignoruoja sutartį su ES, pasirašytą šių metų kovo 18 dieną, ir neišduoda leidimų sirų pabėgėliams vykti į Vokietiją. Neišleidžiami jauni, sveiki ir kvalifikuoti sirai, „eksportuojami“ tik seni, ligoti ir nekvalifikuoti. Tai siūtina vokiečius. Jie nori žinoti sutarties boikoto priežastis.

Syrische-Fluechtlinge-in-der-Tuerkei

Yra žinomi 50 tokių atvejų, kai Turkija be aiškios priežasties neišdavė leidimų sirams vykti į Vokietiją.

„Svajonė sirų pabėgėlių-tai jau beveik realybė: jūs buvote atrinktas Turkijos migracijos tarnybos (DGMM), pagal „Pabėgėlių paktą“ su ES.“, jus patikrino visos tarnybos, jums broniruoti bilietai į lėktuvą ir paskutiniu momentu Turkijos valdžia neišduoda leidimo išvykti, rašo Die Welt. Yra žinoma daugiau negu 50 tokių atvejų. Kol kas Vokietijoje legaliai apsigyveno tiktai 292 sirai. Tuo tarpu, praėjusį mėnesį Turkija išdavė 10300 leidimų sirams legaliam darbui Turkijoje.

Kokia nelaimė! Vokietija nori išvežti visus sirus, o „blogi Turkai“ štai atrenka tuos, kurie kažkam dar tinkami, kurie dar kažką sugeba dirbti, o išleidžia tiktai išlaikytinius, kurie suės Vokietijos socialinės rūpybos fondus ir vokiečių mokesčius.

Galima tik užjausti Merkel valdomus ir vis dar atgailaujančius už savo praeitį vokiečius, pasiryžusius pervežti visą sirų tautą iš Artimųjų Rytų į Vokietiją, iškaišioti juos po visą ES, visai tų sirų nenorintiems ir už nieką neatgailaujantiems.

Matyt, teisus buvo tie, kurie sakė, kad pabėgėlių readmisijos sutartis su Turkija yra Vokietijos kanclerės Angelos Merkel marazmas.

Šauksmas

Leave a Reply