Vokietijoje migrantų išniekinta 13 metė Liza jau psichiatrinėje ligoninėje. Deimantės istorija kartojasi Vokietijoje

Praeis dar keli mėnesiai ir sužinosime, kad Lizą prievartavo jos tėvai, o gal ir seneliai? Kam vokiečius nervinti dėl „išprotėjusios“ mergaitės. Kad tik kuo daugiau migrantų arabų tilptų ant vokiečių sprando, kad tik vokiečiai nuo parazitų purtytis nepradėtų. Per sausio mėnesį jų tik 64000 į Vokietiją atvažiavo, o kiek dar daug jų liko Sirijoje ir Irake, visus reikės atsivežti, toks juk planas? Stengiasi, meluoja amerikonų kontroliuojama vokiečių spauda, kuri lygiai tokia pati melagė, kaip ir mūsų. Visi gi mes iš Blefuskų sąjungos.

b02c994d03a1fd2a01c683e07e88c2ca

Der Spiegel šiandien (vasario 1 dieną) paėmė interviu iš Lizos manos. Ji pasakė: „Mano dukteriai blogai. Nuo pirmadienio (sausio 25 dienos) ji psichiatrinės klinikos stacionare“. Kaip praneša Spiegel, „policija iki dabar negali pasakyti, kas įvyko tuo metu, kai mergaitės 30 valandų nebuvo namuose. Jos motina kartoja tvirtinimą, kad Lizą laikė užrakinę prieš jos valią ir seksualiai prievartavo“. „Šauksmas“ smulkiai informavo apie šią istoriją.

Lietuvos žiniasklaida, tuo tarpu, dažniausiai iki šiol kartoja Nemiros Pumprickaitės paskleistą melą, neva, Lizos istorija yra Rusijos propaganda.

https://youtu.be/5sUiPG4P8MA

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply