Vokietijos fronte nieko naujo: migrantai žudo ir prievartauja vokiečius, o vokiečiai nebesugeba apsaugoti savo sienų ir ėmė konfiskuoti pabėgėlių turtą

Trumpa Vokietijos įvykių, susijusių su migracijos krize, apžvalga: Metro nužudyta vokietė; išprievartautos 13 metės byla tęsiasi; vokiečiai konfiskuos pabėgėlių turtą; Vokietijos valdžia nesugeba apsaugoti savo sienų; Turkai reikalauja iš Merkel daugiau pinigų. Be to, Milošo Zemano ir Jakovo Kedmi nuomonė apie susiklosčiusią padėtį.

33577518,36701919,dmFlashTeaserRes,Amanda+1

Migrantas iranietis nužudė vokietę.

Sausio 20 dieną buvo paskelbta, kad 28 metų vyras nustūmė metro stotyje po traukiniu 20 metę merginą. Buvo slepiama nukentėjusiųjų tautybė ir kitos nusikaltimo aplinkybės. Šiandien jos jau tapo žinomos.

Berliner Zeitung pranešta, kad 20 sausio 23.40 metro stotyje Ernst-Reuter-Platz 28 metų migrantas iranietis po atvažiuojančiu traukiniu nustūmė ir užmušė 20 metę vokietę. Tolerantiškoji Berlyno policija nedelsiant paskelbė, kas nusikaltėlis – psichikos ligonis. Beveik nėra abejonės, kad tai eilinis melas, siekiant kažkaip pateisinti migrantų nusikaltimus, nes šis žmogus turėjo visą anksčiau padarytų nusikaltimų sąrašą. Jis niekur nedirbo, neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos ir buvo jau anksčiau teistas už sunkų sveikatos sutrikdymą. Hanburge jis turėjo ilgą nusižengimų sąrašą ir buvo policijos priežiūroje. Manoma, kad nusikaltėlio agresiją sukėlė jam merginos pasakyta pastaba dėl jo netinkamo elgesio.

12571095-1043159849107703-1613358858-nArabų išprievartautos 13 metės Lizos istorija tęsiasi

Pabėgėlių arabų Berlyne išprievartautos 13 metės Lizos advokatas pasakė:

„Policija mums prisipažino, kad tęsia tyrimą, nors lyg šios tvirtino, kad nieko nėra ir nieko nebus. Kaip juridiškai kvalifikuoti šį nusikaltimą – sunkesnis klausimas. Šiuo klausimu vyksta spekuliacija iš oficialių Vokietijos organų pusės, kurie tvirtina, kad tai ne išprievartavimas, tai yra, kad tai negalima kvalifikuoti kaip išprievartavimą. Net jei būtų taip, tai yra ir kitų nusikaltimų sudėtys ir bet kokiu atveju tai yra kriminalinis nusikaltimas. O koks paragrafas – tai spręs ne policija, o prokuratūra ir teismas“.

Lizos istorija sukėlė didelį rezonansą. Rytoj, sausio 23 dieną prie Merkel kanceliarijos įvyks mitingas migrantų išprievartautoms Vokietijos moterims ir 13 metei Lizai palaikyti.

Vokietijos regionų valdžios pradėjo pabėgėlių turto konfiskavimą

Iš pabėgėlių konfiskuojamas turtas taps mokesčiu už būvimą Vokietijos teritorijoje, praneša RT.

Bild duomenimis, Bavarijos vietinės valdžios pradėjo konfiskuoti „grynuosius ir brangenybes, kurių vertė viršija 750 eurų“. Baden-Viurtemberge veikia griežtos taisyklės, kurios leidžia paimti pas pabėgėlius pinigus ir brangius daiktus, kurių vertė viršija 350 eurų. Vietinės valdžios rėmėsi federaliniais įstatymais, kurie numato, kad asmenys, siekiantys prieglaudos, naudotų nuosavas lėšas, kol gaus pagalbą iš valstybės.

Du trečdaliai Vokietijos savivaldybių yra prasiskolinusios bankams, o kadangi ant jų pečių gula ½ lėšų reikalingų pabėgėlių išlaikymui, pabėgėlių turto konfiskavimas yra viena iš priemonių siekiant išsigelbėti nuo bankroto.

laengst-an-derVokietijos policininkų profsąjunga kelia aliarmą: ilgiau trijų savaičių jie nepajėgs saugoti sienos.

Sausio 22 dienos Frankfurter Algemeine Zeitung laikraštyje rašoma, kad ilgiau trijų savaičių policija nepajėgs saugoti pietinės Vokietijos sienos. Policininkų profsąjunga (GdP) mano, kad vidaus reikalų ministro Tomo de Mezjero viešai skelbiamas noras pratęsti pasienio kontrolės laiką neterminuotai nėra įgyvendinamas. „Tris savaites mes, gal būti, galime sau tai leisti, bet ilgiau – tai viršija žmogaus galimybes“, – pasakė GdP pirmininkas Iorkas Radek. Jis pasakė, kad „mes sukaupėme 2 milijonus viršvalandžių, kas yra ekvivalentiška 1100 operatyvinių darbuotojų“. Jeigu ir toliau bus saugoma siena, federalinė policija nebeturės pajėgų saugoti nei aerouostams, nei stotims, nei futbolo rungtynėms. Vokietijoje chroniškai trūksta pareigūnų.

drei-milliarden-sind-nicht

Sausio 20 dieną Vokietijoje viešintis Turkijos premjeras pareikalavo iš ES „daugiau pinigų“.

Turkijos premjeras Dovutoglu, viešintis Vokietijoje, pasakė, kad 3 milijonai eurų, kuriuos pažadėjo skirti ES, kad spręsti pabėgėlių problemą, tėra tik pradžia, rašoma Frankfurter Allgemeine. „ Mes neubagaujame pinigų pas ES“, – pareiškė Achmedas Davutoglu. Turkijos premjero norai atrodo keistai, nes Turkija nepadarė nieko, kad sustabdyti pabėgėlių srautą, todėl Italija ir Graikija atsisakė skirti Turkijai pinigus.

Angela Merkel į susitikimą su Turkijos premjeru dėjo daug vilčių sprendžiant pabėgėlių problemą. Merkel likimas priklauso nuo Turkijos? -klausia Frankfurter Allgeneine Zeitung.

Jeigu Merkel dar deda kažkokias viltis į Turkiją, matyt, viena visoje ES, tai Čekijos prezidentas Milošas Zemanas yra realistas ir siūlo ES sienų apsaugai panaudoti NATO pajėgas.

“Aš esu už tai, kad ES sienas saugotų NATO, – pabrėžė Zemanas. – Dabar siūlomi būriai, kuriuos sudarytų iš viso 1,5 tūkstančio žmonių, yra pasienio sargybos karikatūra. Ji turėtų prasmę tik tuo atveju, jeigu mes prieitume išvadą, kad NATO šalių armijose tėra 1,5 tūkstančio žmonių”.

Pastarųjų dienų įvykiai rodo, kad pagrindinė ES problema, kurią reikia nedelsiant spręsti, yra Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Ženklus Jakovo Kedmi (buvęs Izraelio žvalgybos Rutų Europai Nativ vadovas) pasisakymas Iton TV laidoje „Speciali papkė“).

Jakovas Kedmi pasakė (17.00): „Problema ne dešinieji, problema tame, kad pabėgėliai ėmė elgtis labiau pasileidusiai, negu jie elgėsi tose šalyse, kur jie buvo. Tai neatitinka gyvenimo būdo prie kurio įpratę Vakarų šalyse. Tai tik pirmas milijonas, kurį jie gavo, o kadangi Vakarų Europos valdžios pasirodė nepajėgios nei numatyti, nei užkirsti kelią tokiai įvykių eigai, todėl, visai išprotėję nuo tokios padėties piliečiai, kada tuštinasi metro, arba tiesiog jiems ant galvų, prievartauja jų moteris tiesiog centrinėje aikštėje, skambant susirinkusių aplodismentams ir nieko nedarant policijai. Jie tada bando patys kažkaip apsisaugoti.“

nuo 17.00

„Kada valdžia parodo pilną neatsakingumą ir nesugebėjimą, tada prastuomenė išeina į gatves ir ima įvedinėti savo tvarką. Tai vadinasi anarchija. Pirmą milijoną Europa gavo už trumparegiškumą ir užsienio politikos nemokšiškumą, ir už bandymą padaryti to, ko ji negali“.

Jakovo Kedmi nuomone, kelyje į Europa dar 2 milijonai migrantų, 3 milijonai, 20 milijonų.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply