Vokietijos TV: paskirstymo kova – savi vargšai prieš “pabėgėlius”

Vokietijos televizija surengė laidą, kuri atskleidė, kaip vadinamieji pabėgėliai piktnaudžiauja parama. Nelegalūs atvykėliai visoje Vokietijoje naudojasi taksi paslaugom, pvz. kad ir 1 km nuvažiuot, arba pas kokį daktarą už kampo , kiton gatvėn, kur normalus pilietis ir pats nueitų, ar su visuomeniniu transportu nuvyktų. Taip vyksta visuose miestuose – Diuseldorfe, Berlyne ir kitur. Jie taip pat naudoja taksi nuvykti i biurokratinę istaigą uz 50-80 km.

http://www.mdr.de/fakt/taxis-100.html

exakt3478-resimage_v-variantSmall24x9_w-768

Taksistai jų laukia, įjungę taksometr1, kuris muša pinigus….po kokiu 3-5 val. išsišiepę pabėgėliai sėda į taksi ir vyksta į savo prieglaudas. Paliegusi Vokietijos pilietė, kuri neturi kitos galimybes, o tik su taksi nuvykti pas daktarą, turi mokėti viską iš savo kišenės, nes ligonių kasos transporto neapmoka, tuo tarpu pabėgėlių pasivažinėjimus apmoka valstybė iš mokesčių mokėtojų pinigų. Taksistai dabar džiūgauja, nes jiems pelnas, nors patys žmogiškai suvokia, kad tai absurdas, kada jauni vyrai 1-2 kilometrų nenueina…o apmokamos šios paslaugos iš mokesčių mokėtojų pinigų. Apie tai paklaustas Diuseldorfo atitinkamas biurokratas, spaudos atstovas, susietas su vidaus ministerija iš rotušės pareiškė, kad jiems nepatinka toks temos nagrinėjimas ir ką ši laida parodė. O mažosios taksi firmos taip vežiodamos tokius pabėgėlius tiek prikaupė tų sąskaitų, kad jau nuo vasaros dar nėra valstybės apmokėtos….mažoms firmoms tokie dalykai yra didelė verslo rizika, nes laikas bėga, o algas ir visus soc.mokesčius reikia mokėti, o iš tų pačių mokesčių yra apmokamos tokios pabėgėlių paslaugos.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

nuorodą atsiuntusio skaitytojo komentaras:

Žiūri laidą ir galvoji….kas čia ? Tiek kilometrų nukulniavę pabėgėliai dabar daro tokias šunybes? O tarp ES įstatymų yra tam tikrų įstatymų žinovų, kurie turi būdus prieiti prie pinigų, kuriuos barsto ES dėl pabėgėlių. Pasipelnymas už nieką eina juodas. Holdingai kuriami, kad tik pinigus pasigriebtų. Politinis verslas eina visu greičiu, plius emocinis ir moralinis tautų naikinimas.

Šauksmas

Leave a Reply