„WikiLeaks“: H. Klinton atsakinga dėl ginklų pardavimo „Daesh“

„WikiLeaks“ įkūrėjas Džulianas Asanžas (Julian Assange) paskelbė, kad Hilari Klinton (Hillary Clinton) atsakinga dėl ginklų pardavimo teroristams, tarp kurių yra ir „Daesh“ Sirijoje.

assange-hillary-clinton-768x427

Tai paskelbta bent keliuose tinklalapiuose.

„WikiLeaks“ paskelbė, jog turimi 1700 elektroninių laiškų rodo, kad, Barakui Obamai (Barack Obama) einant JAV prezidento pareigas antrą kadenciją (antrąsyk jis prisiekė 2013 m. sausio 20 d.), H. Klinton pasirašė amerikietiškų ginklų siuntimo dokumentus. Jie buvo skirti Katarui, o ginklai atiteko Sirijai, kurioje teroristai nuvertinėja jos prezidentą nuo 2011 m. kovą pradėto karo.

H. Klinton prisiėmė vadovaujantį vaidmenį 2012 m. vasario 24 d. įkurtoje organizacijoje Sirijos draugai (paprasčiau kalbant, Al Qaeda ir Daesh), kad kartu su CŽV pakeistų valdžią Sirijoje.

Liudydama senate H. Klinton paneigė, kad Bengazio (Libija) teroro atakos 2013 m. pradžioje metu žinojo apie šių ginklų gabenimą.

Dž. Asanžas tvirtina, kad iš H. Klinton kompiuterio perimti 1700 laiškų rodo, kad ji tiesiogiai susijusi su minėtų ginklų gabenimu. Pasak jo, „WikiLeaks“ tapo sukilėliška Aleksandrijos biblioteka, kurioje galima surasti 10 mln. įvairių dokumentų. 1700 elektroninių laiškų, anot Dž. Asanžo, susiję H. Klinton sąsajomis su „Daesh“.

ekspertai.eu

http://www.ekspertai.eu/-wikileaks-hklinton-atsakinga-uz-ginklu-pardavimadaesh/

Leave a Reply