Bendradarbiavimas

Kviečiame bendradarbiauti visus neabejingus žmones. Projektas numatytas neribotam skaičiui tiek aktyvių, tiek pasyvių dalyvių. Bendradarbiavimo procese aktyvius žmones ketiname išmokyti videofilmavimo, videomontažo. O taip pat padėti įgyti įgūdžių informacinių technologijų, kuriomis mums kemšama negatyvi ir melaginga informacija. Atsakyti į informacinę agresiją mes turime tiesa ir gerumu, tai pagrindinė mūsų sąlyga. Dabar daugumas gyvena baimėje. Vieni bijo prarasti darbą, kiti savo nekilnojamą turtą ir sukauptas materialias gėrybes. Turtingi bijo prarasti savo sąžiningai prisivogtus, vargšai — sąžiningai uždirbtus pinigus.

123Žmonių galvose — baimė ir chaosas. Mus gąsdina neišvengiamu karu ar agresija. Tie, kas tą daro, gerai žino žmogiškąją prigimtį ir žmogiškosios psichikos silpnąsias vietas. Jūs tikriausiai paklausite : o kam jiems to reikia? Viskas labai paprasta. Jų nuomone, mes turime nekęsti vienas kito, nes neapykanta — pagrindinis masių valdymo instrumentas. Kada neapykanta sustiprinama baime, žmogus praranda savo individualumą, o jo valia visiškai nuslopinama. Žmogus tuomet jau nekreipia dėmesio į kainų už produktus ir komunalines paslaugas augimą, į aplinkinių žmonių skurdą, skausmą ir problemas. Jį motyvuoja tik asmeninis savisaugos instinktas.

Mes pasiryžę bendradarbiauti skirtingomis kryptimis. Daug kas priklauso nuo jūsų idėjų ir pasiūlymų. Mūsų grupę vienija bendražmogiškos vertybės, pirmiausia — sąžiningumas, tarpusavio pagarba ir savitarpio pagalba. Jūs patys galite dalyvauti mūsų projektuose, pradedant nuo tiesioginio dalyvavimo video filmavimuose, baigiant idėjomis ar scenarijaus rašymu kitiems mūsų filmams. Galite parašyti straipsnį ir jame išreikšti savo skausmą, atsiųsti savo video, visi jūsų darbai bus išplatinti visiems prieinamiems šaltiniams. Norite kreiptis į Tautą ar valdžią, o neturite galimybių. Mes galime pas jus atvykti ir nufilmuoti jūsų kreipimąsi, o taip pat pateikti jį adresatui ir visuomenei. Klauskite apie viską tiesiog puslapio komentaruose arba įstokite į veidaknygės grupę. Į visus klausimus atsakysime. Kartu mes rasime naujų draugų ir bičiulių bendravimui, tobulėjimui ir bendrai veiklai.

Liaudies studija » Šauksmas»

Добавить комментарий