Ko nesako gėjai (video)

Jie nepasakoja, kad gėjai baigia gyvenimą 20-30 metų ankščiau, nei normalūs žmonės. Jie reklamuoja savo gyvenimo būdą ir gausina savo gretas naiviais jaunuoliais. Jie nepasakoja apie vienatvę.Senatvėje pagyvenęs gėjus – niekam nereikalingas. Jie kalba apie laisvę, bet atima iš mūsų vaikų pasirinkimo laisvę, prilygindami iškrypimus normai. Tolerancija, laisvė… o, kaip mus pratino prie šiu žodžiu… bet kur ta laisvės riba? Mums sako, kad- ‘’tėvai gali būti ir vienos lyties, jei žmonės pripažįsta vienos lyties seksą, kodėl jiems neatidavus ir auklėjimui vaikų, juk gėjai tokie pat žmonės, o vaikams nėra jokio skirtumo’’.

1333720657_geiO ką kalba mokslininkai: Texsaso universiteto profesorius, Markas Regnerus, 2010 metais pradėjo savo tyrima ir štai- išvada: ketvirtadalis vaikų, augę vienalyčiose šeimose, turi polinkį į savižudybes.. Ketvirtadalis- veneriniams susirgimams, o 60% patiria sunkumus, atsirinkdami savo seksualinius poreikius, dar daugiau- trečdalis vaikų, augdami vienalyčiose šeimose, buvo verčiami vykdyti savo įtevių seksualines fantazijas. Štai kodėl, būtent gėjai, reikalauja leisti jiems įsivaikinti vaikus. Jiems reikalingi vaikai, kad patenkinti savo seksualinius poreikius. Štai sausa statistika: 50% pedofilu, buvę hemoseksualai.
JAV įkurta bulaverių asociacija, reikalaujanti pedofilijos legalizacijos. Šioje šalyje gėju, kaip ir likusiame pasaulyje tik 3% , bet būtent tie 3 % padaro 30% nusikaltimų prieš vaikus. Pagal garsių mokslininkų pateiktas išvadas, pakitimai galvos smegenų dalyje, atsakančioje už seksualine orientaciją, gydosi kur kas lengviau, nei alkoholizmas, bet jie nenori gydytis, jie meluoja, kad jų negalia neišgydoma. Jie meluoja, kad jie yra normalūs.

Susimąstykite, juk jums atrodo, kad ju daugiau, nes tokia daugybė jų masinėse informavimo priemonėse ir populiariose profesijose- tai tokia didelė jų įtaka. Jie kalba, jog jų teises pažeidžia, bet štai tik trumpos ištraukos iš straipsnių, apie homoseksualizmo propagavimą per paskutinį mėnesį. Pirmas publikavo žurnalas ‘’Didysis miestas’’ paskelbęs savo puslapiuose nominacią- savaitės gėjus. Žurnalas ‘’Afiša’’ net savo viršeli, nuspalvino gėjų vėliavos spalvom ir jame 30 Maskvos gėjų pasakoja, kaip tai svarbu, šaunu ir madinga. Žurnalas ‘’New time’s’’ provokuoja skaitytoją, pavadindamas iškrypusį dviejų vyrų bendrą gyvenimą meile.

Dar keletas skaičių: tarp gėjų beveik 50% živ infekuotų. Galimybė užsikrėsti bendraujant su gėjais 4500 kartų didesnė, negu su normaliais žmonėmis. Prieš garsiai šaukiant, kad naujojo pasaulio trendas- tolerancija iškrypimams, pagalvokite: ar norite, kad Jūsų sūnus, patektų į jų įtaką…. Ar jūs norite, kad mūsų pasaulis taptų tokiu šiuolaikišku, kad nustotų daugintis. Homoseksualizmas aukština geismą, paversdamas tai gyvenimo prasme.

Tai, kas duota fiziologiškai nuo gamtos, giminės pratęsimui, dabar tik stimuliuoja iškrypėlių fantazijas. Ar tai tokios vertybės bus išaukštintos mūsų civilizacijoje. Apsigalvok, kol nevėlu. Homoseksualizmas ne norma – tai iškrypimas.

Šauksmas

Добавить комментарий