Kur dingo rusų pinigai, skirti Lietuvos valstybės saugumui? (video)

Šauksmas gavo informacijos, kurią nutekino visiškai nepatikimas šaltinis Guzas, kad dingo rusų pinigai, skirti Lietuvos valstybės saugumui. Tuos pinigus galimai pavogė NATO (anksčiau — Lietuvos) armijos kontržvalgybos pulkininkas — tas pats Guzas, o jų ieškoti generolas Krūmas pasiūlė Svirneliui. 

Pokalbio stenograma:

-Svirneli, Svirneli, šaukiu Svirnelį…

 Tik  nekelk telefono, nes tada NATO kontržvalgyba, Guzas užpelenguos. Pranešimą pažiūrėk, kai aš Skaipą išjungsiu.
Svirneli, dingo rusų pinigai, skirti Lietuvos saugumo komitetui. NATO kontržvalgyba dar prieš metus pranešė, kad jie yra.
Be to,  Gryna taip pat patvirtino, kad jie yra ir iškart iš darbo išėjo. Armija muškietų prisipirko,o «za kakije šiši»? kur Gryna dingo — niekas nežino, gal jau kokiuose Bahamuose atostogauja?
Greičiausiai jie nemeluoja,Bet jei tie pinigai buvo, tai kur dingo? Tai jie ir pavogė tuos pinigus,ne kitaip, nes aš jų tai tikrai nemačiau… Svirneli, tu — mūsiškis, Žinau, kad ir visa policija Lietuvos saugumo, Mūsų Gretose. Rask tuos rusų pinigus, kuriuos iš Lietuvos saugumo Guzas su Gryna pavogė. Pasidalinsim. Galėsi policininkams batų pripirkti, kelnėmis naujom aprūpinsi, nes jau užpakaliai pro skyles šviečia. Ir patrankas iš armijos atimsim, jas išlydę —  atminimo medalių prisigaminsim Lietuvos Nepriklausomybei , amžiną atilsį melsk mirusiems, Viešpatie, atminti… Kartu mes gal Lietuvai jos saugumą  grąžinsim…Be to, tave ne Svirneliu, o Svirnu visi pradės vadinti. Skamba solidžiai….
Netikėtai ragelį pakėlė Svirnelis:
-Alio? Oooo, Krūmas. Sveikas, krūmai.
Krūmas:
-Mesk ragelį, mesk greičiau…
Svirnelis:
-Aaaaaj…
Krūmas:
-Na va, jau Guzas, rupkė, tikriausiai užpelengavo. Lauk dabar naujų kratų…Na nieko, kai mums skirtus rusų pinigus atgausim, tai saugios technikos Lietuvos saugumui prisipirksim. O be to, gal ir nereikės jau tos technikos? Juk kai Lietuva bus saugi, tai nuo ko gi slapstytis? O, sugalvojau, apsodinsim už tuos pinigus visą Lietuvą rugiais, o juose rugiagėlės žydės.
Aš myliu vasaros rugiagėles, jos taip švelniai vilioja mane, jos kaip akys mano mergužėlės ….Eeech, Daluže tu mano, Dalia…
Šauksmas

Добавить комментарий