Melaginga Vokietijos propaganda (video)

Žinomas tarp Vokietijos jaunimo blogeris Klemensas savo „Youtube“ kanale, su daugiau nei 250000 pasirašiusiųjų, paskelbė video, kuriame demaskuoja antirusišką propagandą ir kviečia vokiečių jaunimą prieš šią propagandą veikti.

Sveiki žmonės, aš buvau labai laimingas, kai mano ankstesnis video, kur ryšys su lėktuvo numušimu ir karu Sirijoje nepaliko jus abejingais, ir tai, kad jūs šiam video parodėte didelį susidomėjimą.

Dėl to ir šiandien pabandykime išsiaiškinti, aš norėčiau jums užduoti tiesioginį klausimą, pabandykite iš kart ilgai negalvojant duoti įvertinimą Rusijos užsienio politikai pagal dešimbalę sistemą… – 2. Ir kaip gi susidarė tokia nuomonė? Jūs skaitote laikraščius, žiūrite televizorių? Pati populiariausia žinių laida Vokietijoje yra „Tagešau“, kam gi „Tagešau“ priklauso? – „Pirmajam kanalui“, o kam priklauso „Pirmasis kanalas“ – „ARD“, o kam priklauso „ARD“? – Valstybei.

Aš turiu omeny, ar informacija iš valstybinio kanalo vis dar yra nepriklausoma? Jūs kartais nepastebėjot, kad viską kas mes girdim apie tai kas vyksta Rusijoje, viskas yra bloga ir negatyvi informacija, arba, ar bent kartą jūs girdėjot, kad Rusijos politika „kieta“?

Mes dažniau girdim, kad Obama ir Merkel vėl geriausi draugai, broli, ir tiesą sakant aš dalinai savęs klausiu, o kokio velnio? Juk jei aš neklystu, ne taip seniai tapo žinoma, kad amerikiečiai ilgus metus iš eilės mus seka ir ką mes prieš tą nusprendėm? – Nieko! Ar bent kas pasikeitė nuo to laiko? – Ne! Jie ir toliau tai pradeda daryti. Ir politikai sako: nu taip tai buvo blogai, bet „viskas normaliai“…

Mes politiškai draugaujame su valstybę kurios didžiausia spec. Tarnyba, noriai naudoja kankinimus ir lėtai tampame priešu šalies kuri, ką mums padarė? – Nieko.

Bet jei kas vėl Rusijoje nutinka, tai iškart: nu tas Putinas! Ką jis sau leidžia!?

Kas gi sėdi „ARD“ ir sprendžia, kas bus rodoma per žinias, o kas ne? Mes galime tai kontroliuoti? – NE!

O jei jus tiesiai paklausus, kas iš jūsų žinojo, kas yra tokios „Pussy rait, kol jų nepasodino“? Gal jūs? Aš tai ne. Nepriklausomai nuo to, ar gerai tai buvo, ar ne, bet iš to daro tokią tragediją, lyg nieko blogesnio nėra pasaulyje.

Dabar palyginimui, — JAV 1989 metais neteisingai nuteisė myriop 2000 žmonių, ne šiaip sau pasodino, o juos užmušė valdžia, ir koks laikraštis apie tai mums parašė? – JOKS, ir kodėl gi?

Kas visgi sėdi ir sprendžia biure, šią naujieną mes parodysime, o šią ne? Labai praprasta – Valstybė! Mes turime reikalą su dvigubais standartais, kas dėl to kaltas? – MIP.

Aišku mes negalime visko kas vyksta pasaulyje savarankiškai pertikrinti, mes neturime tiek laiko ir noro, todėl mes priklausome nuo tų žmonių, kurie šią informaciją analizuoja ir mums sako, kad įvyko štai tai, tai ir tai, ir tas kas kontroliuoja šios MIP, kontroliuoja ir visuomenės nuomonę, ir pagrindinę kontroliuojamą funkciją valstybiniuose kanaluose vykdo valstybė ir ten sėdi žmonės kurie sprendžia, ką mes turime girdėti, o ko ne, vakarai visad teisūs ir nesvarbu ką jis daro, o rytai visada blogai.

Sakykit, kokia tikimybė, kad žmonės šalyse kurios mums lygtais nepatinka, visiškai nesveiki ir ligoti žmonės? Jei sąžiningai, tai jie tokie pat žmonės kaip ir mes, jie nei kvailesni, nei protingesni, nei mes, tai kodėl apie juos mums tai pasakoja? – O tai tam, kad žmonės būtų pasiruošę kovoti, tuo atveju, jei nutiks konfliktas tarp rytų ir vakarų, ir tuo aš pilnai įsitikinęs, kad kariniai veiksmai tame taip pat numatyti. Tai skamba neįtikėtinai, bet įsivaizduokit jei mums sakytu: kad rusai normalūs žmonės, bet mes dėl ekonominių interesų, prieš juos turėtume kovoti, kas gi su tuo sutiktų? Ir draugai, tokia taktika, nėra naujas išradimas, tai vadinama – propaganda. Ir žmonės kurie tai organizuoja, nėra visiški kvailiai, jei pažvelgsi į istoriją, tai suprasi:

— O! Taigi taip akivaizdu, ir kaip gi jie to nesugebėjo pastebėti? Jei atvirai tai mes nė kiek ne geresni, jei jūs galvojate, kad visa tai mano išsigalvojimai, ne deja, ne.

Grįžkime prie „Pussy rait“, kada valstybiniame kanale, kur mūsų visuomeninių veikėjų paklausė, jų nuomonės apie „Pussy rait“ ir tada savo nuomones išsakė tokie žmonės, kaip Gerta Miuler, kuri pavadino, grupę „Pussy rait“ už „seksą muziejuje su višta vaginoje“ — jausminga. Jei atvirai tai net Vokietijoje vadinama nusikaltimu su teisinėmis pasekmėmis.

Alisa Švarcer, kuri Putiną pastatė ant to pačio laiptelio kartu su religiniais fundamentalistais ir islamistais, ir dar aktorė Anna Taibach, kuri taip pat išsakė savo nuomonę, kodėl visa tai buvo taip neteisinga.

Po to Anna Taibach pakvietė į laidą „CDF kultūra“ kur ji absoliučiai atvirai prieš kameras prisipažino, kad iš „CDF“ ji gavo pinigus už tai, kad ji padarytu šį pareiškimą, — sekundėlę, KĄ!?

Ir į klausimą, kiek gi ji gavo, ji atsakė: „labai daug“.

  • Mes norėtum pakalbėti su tavim apie „Pussy rait“, tu užsiėmei tuo klausimu?
  • Taip aš gavau pinigus iš „CDF“, kad aš apie tai pasakyčiau.
  • Jie ką, už tai moka pinigus?
  • To aš negaliu pasakyti.
  • Bet jūs apie tai jau užsiminėte. Kiek jums už tai sumokėjo?
  • SIGNALAS „Pyyyyyp“.

Galą paprasčiausiai užpypino, gale programos vedėjas, Anna Taibach pavadino labai nuoširdžia. Ir kas įdomu, niekas dėl to ką ji pasakė nesijuokė, jei tai buvo pokštas.

  • Į visus klausimus, kas lietė „Pussy rait“ ji nuoširdžiai atsakinėjo, kad jai už tai sumokėjo.
  • Gera mintis.

Šitas video papuolė net į Rusijos televiziją, kur jį geriausią laiką parodė. Didelis pergyvenimas „CDF“ ką gi daryti? – o tai labai paprasta! Jos prisipažinimą viešai pavadino iš kojų verčiančių pokštu.

  • Kultūros žurnalas, pateko į pagrindines Rsujijos naujienas, atsitinka tai ne kiek vieną dieną, bet šią savaitę tai tapo svarbia naujiena, dėka nuostabaus Annos Taiboh pokšto, aktorė teigė, kad „CDF“ jai sumokėjo didelius pinigus už tai, kad ji palaikytu rusų merginas „Pussy rait“. Jei jums atrodo, kad šį pokštą jau kažkur girdėjote, jūs teisūs – Anna Taiboch 2012 metais rugsėjį taip papokštavo, o Rusijoje dabar tvirtina, kad „CDF“ iš tikrųjų moka tiems kurie palaiko „Pussy rait“

Na paprasčiausiai labai įdomu, kodėl gi niekas nesijuokė? Taip aš žinau, kad man negalima naudoti šių video, greičiausiai „CDF“ greit ateis ir šį video uždarys, todėl, kad aš panaudojau jų medžiagą, o ne todėl, kad čia pasakiau tiesą.

Jei atvirai, tai jei jiems reikia, tegu blokuoja šį video, tuo pačiu jie parodys, kad jie bailiai, aš paprasčiausiai noriu, kad jūs turėtumėte galimybę laisvai kurti savo nuomonę, jei to mūsų šalyje daugiau nebegalima daryti, tai atleiskit, greičiausiai dabar valstybinė tarnyba mano kompiuteryje ieško vaikiškos pornografijos ir mokesčių vengimo įrodymus.

Noriu jus nuvilti, jūs nieko nerasite, paprasčiausiai aš pilietis kuris atvirai reiškia savo nuomonę ir jei jums tai nepatinka tai man šios šalies labai gaila. Aš įsitikinęs, kad šis video bus labai greit užblokuotas ir jei jūs norite, kad dar daugiau žmonių sužinotu tiesą, ir apie tai, kas čia iš tikrųjų vyksta, dalinkitės šiuo video dabar.

Žiūrėkit, NATO prieina prie Rusijos ir sako dėl Krymo: Ponai baikite čia plėstis. Ir kalba apie tai, kad Rusija provokuoja antrą šaltąjį karą.

Kai Vokietija susijungė, NATO pasakė: gerai jūs gausite rytų Vokietiją, bet NATO daugiau nesiplės. Po šių žodžių prie NATO prisijungė dar 10 šalių. Ir tik dėl to, kad Rusija prijungė dabar 2 milijonus žmonių, dabar jie blogi? kur gi ne.

Pažiūrėkim kokias valstybės prigriebė NATO per paskutinius metus – Lenkija, Čekija, Slovakija, Vengrija, Lietuva, Latvija, Rumunija. Ir kur gi randasi visos šios šalys? Aplink Rusiją! Ei, koks sutapimas!? Ar ne? Pažiūrėkite į šį žemėlapį. Tai kas mėlyna tai NATO narės, nenoriu nieko dabar įžeisti, bet kokiu būdu tokios šalys kaip Latvija, sustiprina NATO? Žmonės, tai tikrai ne sutapimas, tai taktinis frontas, kurį dabar ten stato, Vašingtone sėdi žmonės, kurie mums kalba: ei jūs negalėtumėte ten prieš Rusiją pasisakyti? Kietai ar ne tiesa?

Ir ką gi daro mūsų gynybos ministrė, ji ginkluoja ir leidžia, jog karo atveju jaunus žmones, jaunesnius nei 17 metų galima būtų pasiųsti į frontą…,- ką?! Kuo ji ten buvo, iki tol kol tapo gynybos ministre? A, ministre šeimos klausimu, tai reiškia, kad mes iš pradžių turime prigimdyti vaikų, kad po to turėtume ką siųsti į frontą, nuostabu…

Vokietija, jei trumpai, turi atstovauti interesus tų kurie mus pastoviai slapta klausosi, kas čia pogalais iš viso vyksta? Grįžkime prie kito klausimo, dėl kokios priežasties mūsų politikai galėtu norėti karo? Labai paprasta, pateiksiu labai paprastą pavyzdį, anksčiau egzistavo viena automobilių gamykla, kuri gamino tokias geras mašinas, kurios praktiškai nelūžo. Ir kas gi nutiko? Gamykla bankrutavo, ir tik todėl, kad ji neuždarbiavo ant atsarginių dalių. Ir ką gi daro sėkmingi gamintojai? Jie daro automobilius taip, kad jie labai puikiai dirbtu, bet dėl kažkurio laiko kas nors automatiškai lūžtu, dėl to kad gamintojas uždirbtų ant atsarginių dalių.

Ir pramonėje reikalai yra tokie pat, pramonė vystosi tik tuo atveju jei parduodamas didelis kiekis produkcijos, kuri gaminama. Ir problema šiom dienom tokia, kad beveik niekas nelūžta.

Jei naujo mažai perkama, tai ir ekonomikos prieaugis krenta. Dėl tos priežasties reikia, kad kuo daugiau daiktų lūžtu, kad būtų ką atstatinėti. Ir dėl atsiranda darbo vietos, ir kas gi geriausiai tam tinka, jei ne karas? Ir aš nenustebsiu jei per sekančius 20 metų mums tai teks išgyventi. Ir gera to pradžia visada būna propaganda, nors visa tai tik mano žodžiai, ir žodžiai negali pakeisti pasaulio, žodžiai ką nors gali pakeisti, jei po jų seka veiksmai, todėl darykit ką nors, boikotuokite MIP, kurios jus maitina informacija ir jums meluoja kaip tik gali. Tokie leidiniai kaip „Spiegel“, „Štern“, „EFC“ ir daugelis kitų, jie visi tik žiūri į savo pelną ir jei jiems pelno trūks, jie rašys tai ką žmonės nori girdėti.

Boikotuokite šias MIP, kvieskite savo draugus daryti tą patį, tai būtent tas laikas kai reikia kažką daryti, dėl to, kad mes tie žmonės kurie vėliau nuspręs šios šalies ateitį.

Ir jei prasidės karas, tai mus jaunus ir sveikus žmones siųs į frontą, ir tai mums ten teks mirti.

Dėl Dievo, kovokite prieš tai, darykite ką nors, dėl jūsų ateities, gera pradžia bus, jei jūs pradėsite informuoti žmones apie tai kas iš tikrųjų čia vyksta.

Šaltinis https://www.youtube.com/watch?v=0evFmIqNn6E

 

Šauksmas

Добавить комментарий